"TEMELLİ GRUP FAALİYET ALANLARI" Temizlik - İlaçlama - Otomasyon Hizmetleri - Yemek Üretimi- Üretime Detek - Sigortacılık - Otomotiv - İnşaat - Medikal -Güvenlik - Özel Eğitim - Gıda - Pazarlama
 


 
 

54.166.11.173

Faydalı Linkler

 

 

 

 

 

 


TEMELLi GROUP

Genel Sigorta, Türkiye Kredi Bankası A.Ş. ve dönemin bazı girişimcileri tarafından, 1948 yılında kuruldu. 1975 yılında Çukurova Holding bünyesine katılmıştır. Genel Sigorta, yarım yüzyıldan uzun bir süredir Türkiye ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

 
Genel Sigorta, her zaman sektöründeki en yüksek ödenmiş sermayeye sahip şirketlerden biri olmuştur. Özkaynak büyüklüğü açısından da her zaman en güçlü kuruluşlardan biri olmaya özen göstermektedir. Süreklilik gösteren istikrarlı yönetimi, Genel Sigorta'nın güçlü yönlerinden biridir. Bilgi birikimi ve deneyim ile birlikte ileriyi gören politikalar üreten yönetim, şirketin karlılık performansını yıllar içinde sürekli olarak yüksek tutmayı başarmıştır.

Genel Sigorta Acenteliği + İNŞAAT
 

TEMELLİ GRUP inşaat sektöründe,binaların kaba ve ince imalat yapımlarında tecrübeler edinmiş,resmi ihalelerde görev yapmış,altyapı,sanat yapıları işlerinde de çalışma imkanları yakalayarak sektörde faaliyetine yeniliklerle devam etmekteyiz.

 
 + MEDİKAL
 

TEMELLİ GRUP Farklı yaşam biçimleri ve kullanım alışkanlık- larına uygun,dünya standartlarında, insan ve çevre dostu ürün guruplarıyla pazarda yeralmak ve satışını yapmak başlıca hedefimizdir.


 + ÖZEL EĞİTİM
 

TEMELLİ GRUP Firmanın ihtiyaçlarına özel danışmanlık ve Firma çalışanlarına, sektörel bazda özel eğitimler sağlayan, Kurum kültürünü dikkate alan Müşteri beklentilerini önemseyen Müşterilerileri ile karşılıklı yararlı ilişkiler tesis etmekteyiz

 
 + PAZARLAMA
 

TEMELLİ GRUP Veritabanına Dayalı Pazarlama,Etkileşimli Pazarlama,İnternet Tabanlı Pazarlama, Mobil Pazarlama, Promosyonel Pazarlama Hizmetleri, Etkinlik Pazarlaması,Satış Noktalarında Pazarlama, Sahada Pazarlama hizmetleri firmalarımızın faaliyet alanlarıdır.

 


TASARIM : KARINCA WEB TASARIM VE HOSTING HİZMETLERİ